Флоренція ПОО

Ваші двері
8216,00
грн.

Двері серії "Прованс» - по-справжньому якісні двері виготовлені з добірної деревини, а також високоякісного вологостійкого HLS. Всі матеріали, використовувані у виробництві дверей серії «Прованс» від кращих німецьких і італійських виробників екологічні і мають всі необхідні сертифікати.

Можливість фарбування в будь-який колір за класифікаторами RAL і WCP, нан Єсенія патини і покриття "High Gloss", "0% Gloss», виготовлення нестандартних розмірів, використання різних декоративних елементів, нанесення малюнків роблять двері серії "Прованс" унікальними.

Серія «Прованс» - це комплексне дизайнерське рішення, яке дозволяє створити гармонійний інтер'єр з ідеального поєднання дверей, меблевих фасадів, меблів, накладок на вхідні двері, стінових панелей, плінтусів.Дверне полотно даної моделі виготовляється за стандартним розміром 600x2000мм, 700x2000мм, 800x2000мм, 900x2000мм

Двері сертифіковані згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2009 та відповідають вимогам державного стандарту України Б В.2.6-99:2009 "БЛОКИ ДВЕРНІ ДЕРЕВ'ЯНІ. Загальні технічні умови".

Тип покриття: УФ фарба

Назва покриття: УФ фарба

Колекція: Прованс

Конструкція: Збірні двері

Конструкція: З фільонками

Вид скління: Багато скла

Стиль: Класика

Вид скління: Велике скло

Інші варіанти
Click to order
Made on
Tilda