Модель UNO 1

Ваші двері
7318,00
грн.

Фарбовані  двері серії «UNO» - по-справжньому якісні двері виготовлені з добірної деревини, а також високоякісного вологостійкого HLS. Всі матеріали, використовувані у виробництві дверей серії «UNO» від кращих німецьких і італійських виробників екологічні і мають всі необхідні сертифікати.

   Можливість фарбування в будь-який колір по каталогах RAL, NCS, WCP, нанесення патини і покриття "High Gloss", "0% Gloss», виготовлення нестандартних розмірів, використання різних декоративних елементів, нанесення малюнків роблять двері серії "UNO" унікальними.

   Серія «UNO» - це комплексне дизайнерське рішення, яке дозволяє створити гармонійний інтер'єр з ідеального поєднання дверей, накладок на вхідні двері, та плінтусів.

* Ціни вказані на полотна в білому кольоріДверне полотно даної моделі виготовляється за стандартним розміром 600x2000мм, 700x2000мм, 800x2000мм, 900x2000мм

Двері сертифіковані згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2009 та відповідають вимогам державного стандарту України Б В.2.6-99:2009 "БЛОКИ ДВЕРНІ ДЕРЕВ'ЯНІ. Загальні технічні умови".

Тип покриття: УФ фарба

Назва покриття: УФ фарба

Колекція: UNO

Конструкція: З фільонками

Вид скління: Без скла / Глухе

Стиль: Мінімалізм

Інші варіанти
Click to order
Обрані вами товари
Total: 

Зробіть заявку на прорахунок обраних вами товарів,

і наші спеціалісти зв'яжуться з вами для уточнення всіх деталей,

а також допоможуть вам з вибором інших варіантів,

якщо вам буде ще щось потрібно.

I`мя
Необов`язково
Телефон
Спосіб зв`язку

Можливо, ви би хотіли ще про щось нам повідомити заздалегідь?
Наприклад: інший спосіб зв'язку, або о котрій годині вам краще зателефонувати
Необов`язково
Made on
Tilda