Модель VE 13

Ваші двері
3315,00
грн.

Міжкімнатні двері  "EcoVeener Evolution" - це сучасні двері в покритті "екошпон" з імітацією фактури натурального дерева.


Двері можуть бути гладкими, а також з декоративними вставками скла або молдинга. Каркасно-щитова конструкція забезпечує тривалий термін експлуатації ламінованих дверей.

В основі полотен, каркас з інженерного масиву хвойних порід, дрібносотовий жорсткий наповнювач виробництва Німеччини та МДФ-плита


Моделі дверей цієї серії можуть бути укомплектовані алюмінієвим молдингом або склом в кольорах згідно каталогу.


Основною відмінністю цих міжкімнатних дверей є фінішна обробка. Для обробки дверних полотен використовуються високоякісні поліпропіленові плівки "Renolit" німецького виробництва, що імітують структуру натурального дерева.

На відміну від ПВХ, поліпропілен екологічне і міцне покриття, товщиною до 0,8 мм, з більш міцним захисним покриттям і глибокою 3D фактурою, що надає реалістичність натурального дерева.

Це покриття є найсучаснішим і повністю безпечним для здоров'я, оскільки використовується в харчовій і медичній промисловості.


Модель VE 13 виготовлена з якісної сировини у стилі Сучасний.
Сучасний стиль увібрав в себе лаконічність дизайну, практичність і надійність. Чіткі лінії і прямокутні узори відрізняють дверні полотна цього стилю від інших. Дверні полотна, виготовлені в сучасному стилі, прекрасно підходять для будь-якого дизайну інтер’єру, якщо правильно підібрати модель, колір та розмір.

Дверне полотно даної моделі виготовляється за стандартним розміром 400x2000мм, 600x2000мм, 700x2000мм, 800x2000мм, 900x2000мм

Двері сертифіковані згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2009 та відповідають вимогам державного стандарту України Б В.2.6-99:2009 "БЛОКИ ДВЕРНІ ДЕРЕВ'ЯНІ. Загальні технічні умови".

Тип покриття: ЕкоШпон

Назва покриття: Renolit

Колекція: EVOLUTION

Конструкція: Щитові двері

Вид скління: Без скла / Глухе

Вид скління: Полоски

Вид скління: Мало скла

Стиль: Фьюжн

Інші варіанти
Click to order
Made on
Tilda