Модель Lines F9

Омега
6764,00
грн.
*Вартість вказана за полотно

Колекція Lines

Серія дверей Lines, фабрики Омега, - це простота легкість форм, пастельні тони, гладке шовкове покриття, що є рисою стилю "Lines". Двері фабрики omega відмінно підкреслять стиль та вишуканість Вашого інтер'єру із вставками алюмінію. Визначальні поняття цієї колекції – лаконічність, простота, легкість, практичність. На міжкімнатні двері Omega Lines ціна така ж приємна, як і зовнішній вигляд.

Полотно з цієї колекції стане чудовою прикрасою мінімалізму, лофта, хай-тек, еклектики та іншого модерну. Поєднання якісної сировини, надійної фурнітури та елегантного дизайну робить двері вибором номер один для тих, хто цінує комфорт та гармонію в оформленні дверей.

Каркас полотна виготовляється із переклеєного масиву сосни, який покритий стабілізуючою підкладкою із МДФ. Фільонки на полотні виготовлені з 2-х листів МДФ товщиною 10 мм. з повітряним прошарком, або заповнені сатинованим склом.

Вага полотен близько 20 кг в залежності від висоти і ширини.

Дверна коробка – з переклеєної деревини, яка в процесі експлуатації не змінює своєї геометрії.

Використовується лакофарбове покриття, італійського виробника "Milessy", яке має гарну ховність і однорідність. У процесі експлуатації легко реставрується.Дверне полотно даної моделі виготовляється за стандартним розміром 600x2000мм, 700x2000мм, 800x2000мм, 900x2000мм

Двері сертифіковані згідно міжнародного стандарту ISO 9001:2009 та відповідають вимогам державного стандарту України Б В.2.6-99:2009 "БЛОКИ ДВЕРНІ ДЕРЕВ'ЯНІ. Загальні технічні умови".

Тип покриття: Фарба

Назва покриття: RAL

Колекція: Lines

Стиль: Мінімалізм

Вид скління: Без скла / Глухе

Вид скління: Без скла / Глухе

Інші варіанти
Made on
Tilda